نکات مهم در مورد سولفات آلومینیوم( بخش دوم)

آلومینیوم سولفات

آیا با کاربرد های سولفات آلومینیوم آشنایی دارید؟ سولفات آلومینیوم کاربرد های بسیار زیادی دارد. برای خرید سولفات آلومینیوم می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در مطالب قبل برخی نکات مهم در مورد سولفات آلومینیوم و همچنین اهمیت نگهداری از آن را به شما معرفی کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری به دست آورید.

همانطور که گفتیم سولفات آلومینیوم را نباید بو کرد و یا خورد چرا که باعث سرفه های شدید می شود و برای سلامتی مضر است. آلومینیوم سولفات اگر با چشم و یا پوست تماس پیدا کند باعث سوزش و خارش و قرمزی می شود. اگر خورده و یا بلعیده شود موجب دل درد و حالت تهوع خواهد شد. علاوه بر این اضافه کردن آب به سولفات آلومینیوم باعث می شود تا سولفوریک اسید شکل بگیرد. و اگر این مخلوط با پوست تماس پیدا کند سوختگی شدیدی را ایجاد می کند.

موارد مهمی که باید در مورد سولفات آلومینیوم بدانید

اگر آلومینیوم سولفات با پوست و چشم تماس پیدا کرد، حدود 15 دقیقه باید چشم یا پوستتان را با آب بشویید. اگر این ماده را تنفس کردید، از محیط دور شوید و به آرامی در فضایی باز نفس های عمیق بکشید. اگر سولفات آلومینیوم را خوردید، یک لیوان شیر بخورید سپس سعی کنید استفراغ کنید. از بی کربونات استفاده نکنید چرا که این ترکیب قابلیت احتراق دارد. در آخر نیز اگر سولفات آلومینیوم با پوست تماس پیدا کند. باید با یک دستمال یا حوله مواد را از روی پوستتان بردارید. سپس موضع را بشویید.

نگهداری و ذخیره سولفات آلومینیوم

باید سولفات آلومینیوم را در یک محفظه خنک، خشک و همچنین دارای درپوش سیل القایی، نگهداری کنید. باید مراقب باشید که آلومینیوم سولفات مرطوب نشود چرا که این ماده رطوبت را جذب می کند.

همانطور که می دانید سولفات آلومینیوم کاربرد های بسیار مختلفی دارد.

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *