مجموعه پگاه محیط آرین در سال ۱۳۸۴ در استان اصفهان تاسیس گردیده است و هم اکنون در زمره شرکت های برتر تولیدی و بازرگانی مواد شیمیایی و معدنی شناخته می شود.

فاز اول این مجموعه در حوزه تولید سولفات آلومینیوم ۱۷% استاندارد در زمینی به مساحت پانزده هزار متر مربع با تولید سالیانه دوازده هزار تن به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان این محصول در کشور شناخته می شود و فاز دوم این مجموعه در حوزه تولید نشاسته ذرت و گندم در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع و با تولید سالیانه سی هزار تن واقع شده است .

شرکت پگاه محیط آرین پیشرو در زمینه تولید ، واردات و صادرات انواع مواد شیمیایی و معدنی و همچنین تامین کننده مواد اولیه صنایع مختلف از قبلیل کاغذ سازی ، کارتن سازی ، نساجی ، صنایع روی ، صنایع موادغذایی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، تصفیه آب و فاضلاب ، نیروگاهها ، پتروشیمی ها ، شرکت های حفاری نفت ، صنایع فولادو…

محصولات این شرکت عبارتند از :

سولفات آلومینیوم ۱۷% ، پلی آلومینیوم کلراید ، پلی آکریل امیدها ، آمونیوم پرسولفات ، AKD ، سودپرک ، کربنات سدیم ، نشاسته ذرت و گندم ، آهک هیدراته ، سولفات آهن ، کربنات کلسیم و…..

این مجموعه موفق به اخذ گواهینامه های ISO10002, ISO9001,SGS شده است .

این شرکت با دارا بودن کادری مجرب از متخصصین و مهندسین بر این باور است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و استاندارد مطلوب و همچنین با قیمتی مناسب و در حداقل زمان ممکن در اختیار صنعت این مرز و بوم قرار دهد.