اهمیت نگهداری از سولفات آلومینیوم( بخش دوم)

آلومینیوم سولفات

همانطور که می دانید سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی است. در مطالب قبل در مورد سولفات آلومینیوم و کاربرد های آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم و شما را با همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم آشنا کردیم.

علاوه بر این در مورد اهمیت نگهداری و مراقبت از این ماده نیز اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شیوه نگهداری از این ماده اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم.

اگر سولفات آلومینیوم در شرایط مناسبی نگهداری نشود ممکن است باعث شود این ماده بماسد، ته نشین و یا مجزا سازی شود. مخصوصا در مخازنی که دماهای متفاوتی دارند.

اگر از مخازن مناسب و درستی برای نگهداری از سولفات آلومینیوم استفاده کنید این ماده سالم تر خواهد ماند و اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت.

تانکر های پلی اتیلن با چگالی زیاد و با اتصال عرضی از فشردگی و انفجار جلوگیری می کنند. و باعث کاهش دمای تانکر می شود. تانکر های شیمیایی مخصوص سولفات آلومینیوم باید دارای نیروی ثقل 1.65 باشند.

اجزای تانکر باید دارای اتصالات پی وی سی، مهره های 316 SS و درپوش EDPM باشد.

وجود پد های عایق کننده باعث می شود گرما و حرارت متعادل بماند تا سولفات آلومینیوم جدا سازی نشود.

استفاده از میکسر ها باعث می شود تا سولفات آلومینیوم جداسازی نشود.

در انتهای دیواره های کناری باید اتصالات تانکر را مورد بررسی قرار دهید. این اتصالات باید به پایین ترین نقطه ممکن در دیواره های تانکر جوش خورده و قالب گیری شده باشد. که باعث می شود زهکشی به خوبی انجام گیرد.

ویژگی ها و خصوصیات کلی آلومینیوم سولفات

آلومینیوم سولفات مایعی سفید رنگ با ته رنگ سبز آبی است. این ماده بدون بو است. با چشم نباید تماس پیدا کند. و اگر با پوست تماس پیدا کند ممکن است باعث آماس پوستی شود.

همانطور که می دانید شرکت پگاه محیط آرین ارائه دهنده بهترین سولفات آلومینیوم است.

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *